MATURITY - sostrinec

Přejít na obsah

MATURITY

TŘÍDA
TERMÍNY PROFILOVÝCH MATURITNÍCH ZKOUŠEK V NÁHRADNÍM A OPRAVNÉM TERMÍNU

6. 9. ve 12: 00  - učebna č. 9 – písemná maturitní zkouška z jazyka anglického.
7. 9. ve 12:00 - učebna č. 9 - písemná maturitní zkouška z jazyka českého.
8. 9. v 10:00 - praktická maturitní zkouška z odborných předmětů, obhajoba na učebně č. 10 u třídy PL 4. Informace k ostatním praktickým dílčím zkouškám, dostanete od svých vyučujících.
Ústní maturitní zkouška - 14. - 15. 9. 2023.
Profilové zkoušky pro maturitu Jaro 2023


Kam po maturitě
Časopis KamPoMaturitě.CZ na online verzi.
Do konce listopadu mají studenti čas na podání přihlášek u velké části uměleckých oborů VŠ. Důležitá data jsou již aktualizována v kalendáři akcí na VysokeSkoly.com, kde studenti najdou také informace o přijímacích zkouškách na rok 2024 pro UK a MU.
V listopadu a na začátku prosince mohou studenti navštívit dny otevřených dveří VŠTE ČB, celouniverzitní akce ČZU, TUL, UTB, VŠCHT, UK a UPOL, akce pro uchazeče pořádá také většina VŠ a fakult s uměleckým zaměřením. Všechny termíny uvádíme v našem článku.
24. a 25. listopadu probíhá veletrh vzdělávání, škol a pracovních příležitostí Student a Job na Černé louce v Ostravě, jehož jsme mediálním partnerem. Vstup je zdarma.
V říjnu jsme zahájili přípravné kurzy k přijímačkám VŠ na příští rok, poslední možnost přihlášení studenti mají u kurzů matematiky, na začátku listopadu začínají kurzy ZSV, počátkem prosince připravujeme zahájení kurzů chemie, fyziky a biologie a semestrálního kurzu psychologie. Informace studenti najdou zde.
Střední odborná škola Třineckých železáren
Lánská 132
739 61 Třinec – Kanada
IČ: 27856216
Návrat na obsah